şehirler arası nakliyat fiyatları

Ankara Kayseri ev taşıma fiyatları

Ankara Kayseri Arası ve Kayseri Ankara Arası ev taşıma fiyatları hakkında sizleri bilinçlendirmek adına bu konuya değinmek istedik.

Ankara Kayseri ev taşıma fiyatı nasıl belirlenir?

Öncelikle hangi semtten hangi semte gittiği şöyle önemlidir.Ankara ev taşıma yapılacak ilçe mahalle de evlerin yüz ölçümü ve eşyaların yoğunluğu farklılık göstermektedir.Mesela Ankara Sincan da oturan bir müşteri ile Ankara Çankaya da oturan bir müşterinin eşyaları çok farklıdır. Ankara Kayseri arası ev taşıma ücreti tabii ki farklı olacaktır. Bir eşya vardır 6 teker araca rahatlıkla sığar, bir eşya vardır, 10 teker araca bile sığmayabilir. İşte bu Ankara Kayseri arası ev taşıma fiyatını değiştirmektedir.

Ankara Kayseri ev taşıma fiyatı kat farkı.

Eşyaların alınacağı bina da bulunan eviniz diyelim ki 1. veya giriş katta olsun burada dış cephe asansörü kullanılmayacağı için fiyatta otomatik olarak 250 lira düşük olacaktır. Yüksek katlarda ise tam tersine bu seferde 10. kata kadar 250 lira fazla olacaktır, 10. kattan sonra ise 300 ile 400 lira arası daha fazla olacaktır.

Ankara Kayseri ev taşıma fiyatı Ekspertiz.

Şimdi gelelim doğru fiyat nasıl belirlenir. Öncelikle firmamızı aradığınız takdir de ücretsiz olan ekspertiz personeli evinize gelerek eşyaları yerinde tespitini yapmaktadır.Daha sonra size kısaca yapılacak hizmet ile ilgili bilgilendirme yapıp doğru fiyat bilgisi verecektir.

Leave a Reply