Kayseri nakliyat hizmetleri

Nakliyat Hizmetleri

Kayseri Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-mail veya iletişim formumuz ile bize ulaşmasıyla Kayseri Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Kayseri evden eve nakliyat ekspertizi sizin isteklerinizde göz önünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer). Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.Kayseri evden eve taşıma ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma eksperi nakliyat işlerinizin her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.Taşınma gününde Taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Kayseri evden eve nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.
Evden eve nakliyat

EŞYALARINIZIN GÜVENLİĞİ VE TAŞINMADA VERİLEBİLECEK HASARI SIFIRA İNDİRME…

Mutfak eşyalarınız ve diğer hassas eşyalarınız tek tek özenle ambalajlanır.Koltuk ve benzeri eşyalarınız yapılarına en uygun ambalaj malzemeleriyle hiçbir zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve hassasiyetle taşınır.Halılarınız suya ve diğer dış etkenlere karşı özel olarak ambalajlanır, Diğer eşyalarınız, yine en uygun ambalaj seçenekleriyle taşımaya hazır hale getirilir.Mobilyalarınız, uzman mobilyacılar tarafından ambalaja hazır hale getirilerek ambalajlanır.Elektronik Eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek darbelere karşı özel ambalajlar kullanılarak ambalajlanır.Ambalajlama tamamlandıktan sonra eşyalarınız özenle nakliye aracına yerleştirilerek taşımaya hazır hale getirilir.

Kayseri şehirlerarası nakliye fiyatları

ZAMANSIZ EŞYA DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALMAK İSTEMİYORSANIZ TAŞIMA İŞİNİ PROFESYONELLERE BIRAKMALISINIZ.

Kayseri Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kayseri Asansörlü Nakliyat, şehir içi şehirler arası yük taşımacılığında sektörün lider firmasıdır. Kayseri evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan gurur duyar.Asansörlü taşımacılık hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki misyon, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.