şehirler arası nakliyat fiyatları

İstanbul Kayseri evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul Kayseri Arası ve Kayseri İstanbul Arası evden eve nakliyat fiyatları hakkında sizleri bilinçlendirmek adına bu konuya değinmek istedik.

İstanbul Kayseri evden eve nakliyat fiyatı nasıl belirlenir?

Öncelikle hangi semtten hangi semte gittiği şöyle önemlidir.İstanbul evden eve nakliyat yapılacak ilçe mahalle de evlerin yüz ölçümü ve eşyaların yoğunluğu farklılık göstermektedir.Mesela İstanbul Sincan da oturan bir müşteri ile İstanbul Çankaya da oturan bir müşterinin eşyaları çok farklıdır. İstanbul Kayseri arası evden eve nakliyat ücreti tabii ki farklı olacaktır. Bir eşya vardır 6 teker araca rahatlıkla sığar, bir eşya vardır, 10 teker araca bile sığmayabilir. İşte bu İstanbul Kayseri arası evden eve nakliyat fiyatını değiştirmektedir.

İstanbul Kayseri evden eve nakliyat fiyatı kat farkı.

Eşyaların alınacağı bina da bulunan eviniz diyelim ki 1. veya giriş katta olsun burada dış cephe asansörü kullanılmayacağı için fiyatta otomatik olarak 250 lira düşük olacaktır. Yüksek katlarda ise tam tersine bu seferde 10. kata kadar 250 lira fazla olacaktır, 10. kattan sonra ise 300 ile 400 lira arası daha fazla olacaktır.

İstanbul Kayseri evden eve nakliyat fiyatı Ekspertiz.

Şimdi gelelim doğru fiyat nasıl belirlenir. Öncelikle firmamızı aradığınız takdir de ücretsiz olan ekspertiz personeli evinize gelerek eşyaları yerinde tespitini yapmaktadır.Daha sonra size kısaca yapılacak hizmet ile ilgili bilgilendirme yapıp doğru fiyat bilgisi verecektir.

Leave a Reply