evden eve tasimacilik asansorlu

Kayseri evden eve taşımacılık asansörlü

Kayseri de asansörlü taşımacılık 2004 yılında başlamış olup gün geçtikçe de yaygınlaşmıştır. Artık Kayseri eşya taşıma asansörlü olarak yapılmaktadır ve bu sayede eşyalarınıza hiç bir şekilde zarar gelmemektedir.

Eşya paketleme ve depolama

Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir. Ev paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir. Mobilyaların de montesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır.Kayseri evden eve nakliyat hizmeti için paketleme hizmetimiz tam kapsamlı yapılmaktadır.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Kayseri evden eve taşımacılık asansörlü evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde, önceden taşınacak yerleri ve eşyanızı inceler. Ekspertiz eşya incelemesi yaparak kaç kişilik ekiple yapılacağını, ne kadar ambalajlama malzemesi gideceğini, ne boyutta araçla taşınacağını ve ne şekilde taşıma asansörü gerektiğini belirler. Bu sayede taşıma günü sorunsuz şekilde taşınmanız sağlanır. Ekspertiz rapor halinde en iyi şekilde taşınmanız için firmamıza bilgi sunar. Bu doğrultuda size en iyi eleman, araç ve asansörler yollanır.

Leave a Reply