Kayseri Şehir İçi Nakliyat

Kayseri Şehir İçi Nakliyat Ekspertiz;

Firma Personelleri, Evinize yada iş yerinize gelerek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırma hakkında size ayrıntılı bilgi verir. Ücretsiz olan bu işten faydalanmak için yapmanız gereken, yalnızca burada bulunan evden eve nakliyat firmalarıyla irtibata geçmeniz ve taşınma için talebinizi iletiniz. Firmalar, derhal taşınma mahalline bir uzman ekspertiz personel görevlendirecektir.Taşınma koşulları ve taşınma fiyatlandırması, Ekspertiz personellerinin vereceği bilgiler ışığında bu aşamada yapılacaktır. Bu bilgiler ışığında, dilerseniz firmayla taşınma gününüzü belirleyebilir ve anlamanızı yapabilirsiniz. 

Kayseri Şehir İçi Nakliyat Sigorta;

Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Burada yer alan firmalar, eşyalarınıza sizin verdiğiniz değer kadar değer verecek, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlayacaktır. firmaların tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştirirler.

kayseri şehir içi nakliyat

Kayseri Şehir İçi Nakliyat Paketleme

Firma personelleri tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çagdas ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçilen malzemelerdir. Paketleme işlemleri uzman personellerce titizle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz vb. hepsi tek tek ayrı ayrı paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenecektir. Burada tanıtımları yapılan firmalar, diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında büyük bir titizlik göstermektedir. 

Kayseri Şehir İçi Ev Taşıma Yükleme;

Eşyalarınızın, De monte edilmesi, ambalajlanması ve titizlikle paketlenerek koruma altına alınması akabinde yükleme işlemine geçilir. De monte, Paketleme ve Ambalajlama sırasında bir taraftan da Asansör kurulumu tamamlanmış olacağından, eşyalarınız, müsait olan balkona getirilerek asansörle birer birer aşağı indirilir. Aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza istif edilerek yüklenir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol sathında doğabilecek bir olumsuzluğa meydan vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılır. 

Kayseri şehir içi nakliyat taşıma;

Yükleme işleminin tamamlanması akabinde, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde araçlarla yola çıkılır. Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde ulaşılır. Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkat ve titizlikle hareket edilerek, güvenli bir şekilde eşyalarınız araçtan indirilir. Bu işlem sırasında, ihtiyaç halinde diğer taraftan da asansör kurulumu gerçekleştirilir. 

Kayseri şehir içi eşya taşıma yerleştirme;

Güvenli bir şekilde aracımızdan indirilen eşyalarınız, bir taraftan yeni evinizde içeriye taşınırken, diğer taraftan da sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirmeleri yapılır. Yerleştirme işlemi sırasında öncelikle, önceden de monte edilmiş olan mobilyalarınızın montajı yapılır. Askılı portatif dolabımız ile taşınmış olan elbiseleriniz, montajı yapılan gardırobunuza asılır. Koli içerisinde getirilen eşyalarınız, daha sonradan yerlerinde karışıklığa meydan vermemek için, dilerseniz sizin tarafınızdan yerleştirilmek üzere bırakılır, dilerseniz personelimiz tarafından belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, bağlantıları yapılarak, çalışır hale getirilir.

Şehir içi nakliye son kontrol

Son olarak eşyalarınız incelenir ve herhangi bir tahribat oluşmadığından emin olunur. Firma personellerinin tüm hassasiyet ve dikkatlerine rağmen herhangi bir hasar oluşmuşsa gerekli işlem yapılarak mağduriyetin önüne geçilir. Evden Eve Nakliyat firmalarının amacı, yerleşim stresini en aza indirmek, sizlerin rahat ve huzurlu olabilmeniz sağlamak olduğundan, özellikle yeni evinizin eşya düzeni konusunda firmadan talepleriniz üzerinde yoğunlaşılır. Bu amaçla, olabilecek ek talepleriniz değerlendirilerek yerine getirilir.

Leave a Reply