Zonguldak Şehirlerarası Nakliyat

Zonguldak Şehirlerarası Nakliyat

Zonguldak Şehirlerarası Nakliyat eşya taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır,firmamız sadece ve sadece evden eve taşımacılık yapar.Eğer şimdiye kadar hiç Başkent ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.Sizin ihtiyacınız her ne olursa olsun sizin işinizi görecek bir kamyonumuz vardır.İlgili birimlerimiz ile size hizmet için hazırdır.

Biz şimdiye kadar binlerce aileyi yeni yuvalarına huzurlu ve güvenli bir şekilde taşıdık sizde bu ailelerden biri olmak isterseniz lütfen bizi arayın.Sizi yeni yuvanıza taşımak bize gurur verecektir.

Zonguldak Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti son zamanların en sorunlu işi olma yolunda devam etmektedir.Biz Zonguldak nakliyat olarak sorunsuz bir hizmet sunuyoruz…Zonguldak nakliyat denince aklımıza gelen en önemli unsurlar :

Zonguldak Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

:: Zonguldak Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti veren nakliyat firmaları bulmak.
:: Bu firmaların çalışma prensiplerini öğrenmek.
:: Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak.
:: Nakliyat araçları hakkında bilgi edinmek.
:: Eşyalar için ambalaj malzemelerini sormak.
:: Eşyaların gideceği yere kadar sigortalı olup olmadığını sormak.
:: Nakliyat firmasının ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş olan ev taşımaya yetkilidir (k3) belgesi olup olmadığını sormak.

Açıkçası yukarıda anlattığımız durumlar harici bir firma ile karşılaşınca mağduriyet artmaktadır.Biz Zonguldak Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat firması olarak taşımacılık hizmetini 12 sene önceden profesyonel ekip kaliteli ambalaj ve eşya taşımaya uyumlu araçlar ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bilin ki en uygun nakliyat fiyatını bizden alırsınız.

Zonguldak Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Zonguldak Şehirlerarası Asansörlü taşımacılık denince yüksek katlara eşya taşıma anlamına gelen bir sistemdir.Bu Sistem sayesinde bina içerisinden değil sadece bina dışından evden eve yapılmaktadır.Bu asansörler sayesinde bina kapıları iş bitene kadar açık kalmıyor bina zarar görmüyor ve herkes rahat ediyor.

Zonguldak Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Zonguldak Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Zonguldak Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma tatil beldelerine ve herhangi biryere üç dört parça eşya göndermeye karar erdiniz bizi bu taşıma hizmetinden üç gün önceden arayıp bilgilendirmeniz gerekir.Araçların büyük olduğundan sadece sizin eşyalarınız değil başka müşterilerin eşyalarıda konulur ki gönderdiğiniz eşyanın nakliyat fiyatı artmasın siz zarar etmeyin…

Zonguldak Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Zonguldak Şehirlerarası Eşya TaşımaZonguldak Şehirlerarası Eşya Taşıma hizmetinde özenle yapılan paketleme tekniği ile eşyalarınızın hasar görmesi engellenmektedir. Örneğin tabaklar aralarına kağıt konularak çizilmesi ve kırılması engellenmektedir. Elektronik eşyalar kolilere konularak zarar görmesi engellenir. Elbiseleriniz için ise askılı koliler kullanılır. Tüm paketleme işlemleri bittikten sonra özel olarak dizayn edilmiş çelik kapılı araçlarımız ile taşınacağı yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır.

Zonguldak Şehirlerarası Eşya Taşıma

Zonguldak Şehirlerarası Eşya Taşıma esnasındaki paketleme,eşyalarınızın nakliyesi ,gideceği adreste kolilerin açılması ve tekrar yerleştirilmesi firmamız tarafından itina ile yapılır.Evden eve nakliyat sırasında sizin soru ve sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız.İstediğiniz doğrultsun da sizlere hizmet veriyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.Zonguldak Şehirlerarası Ofis Taşıma

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de montesi daha seri olması için şarjlı montaj ve de montaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır. Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acente ile tarafından sonuçlandırılır.

Zonguldak Şehirlerarası Ofis Taşıma

Zonguldak Şehirlerarası Ev Taşıma

Bu sigorta Zonguldak Şehirlerarası Ev Taşıma şirketleri tarafından yapılan bir sigorta biçimidir. Zonguldak şehirler arası ev taşıma işleminde kamyonları sigorta firmaları tarafından yol sigortası olarak sigortalanır.Sigorta sadece aracın yolda görebileceği zararı kapsar. İçerisindeki eşyaları bu gibi durumlarda sigorta firmaları tarafından temin edilir. Evden eve nakliyat esnasında sigortanın geçerli olması için nakliye firmaları tarafından yapılan iş bedeli doğrultusunda faturalandırılır.Fatura kesilmez ise sigorta geçerliliğini kaybeder.Gelelim şehir içi nakliyat hizmetinde ki sigortaya.Şehir içi ev,ofis benzeri taşımalarda araç sigortalanmaz içerisindeki eşyalar taşıma firmaları tarafından sözleşme maddeleri gereği kırılma yırtılma kısacası zarar görme durumunda firma tarafından karşılanmaktadır.

Zonguldak Şehirlerarası Ev Taşıma

Leave a Reply